KONST / Litografier / Färglitografi 12771255
nr 1277 1255
Frieda van Dun
(f. 1951), Belgien
Färglitografi, Signerad, daterad 2001, numrerad 9/100. Motivet: 30x40 cm
Frieda van Dun, konstnär född 1951.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 september 2019
kl 20:41:04
30/9 10:03:42